PL EN
 
   
 
 
  O Nas
Witamy na stronie nowej, polskiej stadniny koni arabskich.

Konie gościły w naszych stajniach już od 8 lat, a nasza pasja ukierunkowała się na araby czystej krwi w 2010 roku. Mimo to nasze poprzednie doświadczenia z hodowlą koni sportowych pomagają nam w codziennych, hodowlanych wyborach również w chwili obecnej. Pierwszymi klaczami, ktore zalożyły nasze stado czystej krwi były fantastyczne 'showmenki' - Elgiwia (Angor x Elwia/Ecaho) wyhodowana w SK Michałów i Fuzja (Harbin x Fula/Partner) urodzona w SK Białka. W pierwszym roczniku źrebiąt naszej hodowli znaleźli się potomkowie tych klaczy, oraz wspaniałej, nowej klaczy Egasta (po Ekstern) - po czempionie włoskich pokazów - AB Jamil LA Piana (po WH Justice) i synu utytułowanego QR Marc'a - Zimarcu.

Kolejny sezon wyźrebień przyniesie nam potomstwo niezwykle ciekawych ogierów - liderów w hodowli światowej: WH Justice, ZT Marwteyn'a czy Shakira El Marwan.Zapraszamy do regularnych odwiedzin na naszej stronie i kibicowania nam na pokazach, ktore przyniosły nam już pierwsze sukcesy, dzięki nowo zakupionej klaczce Gizelda (po Ekstern) która zdobyła m.in. tytuły Reserve Champion Filly Pietrasanta B-int.show Italy i International Champion Filly Forssa C-int Show Finland.

Mimo że konie pozostają wyłącznie naszym hobby i wielką pasją, mamy nadzieję że będą nam Państwo kibicować, oraz odwiedzać nasze strony - niektóre z naszych koni będziemy oferować wkrótce na sprzedaż!


 
 
AHP
PL EN